Overzicht aanbod ROHA met contactpersonen

Tijdens een bijeenkomst van de ROHA-raad op 30 april jl. is gesproken over de behoefte aan ondersteuning van de wijken en de praktijken. Naar aanleiding hiervan is een overzicht gemaakt van het aanbod van de ROHA, toegespitst op de kwesties die tijdens de bijeenkomst naar voren kwamen. Het verslag van de ROHA-raad is gedeeld met de ROH-raadsleden die vanuit alle wijkgroepen vertegenwoordigd worden. We delen het overzicht met aanbod graag met al onze partners.

AanbodContactpersoon
Advies op maat over beeldbellen in de praktijk.Lonneke Reuser: lreuser@rohamsterdam.nl
Ondersteuning bij het aansluiten op het LSPHuib Hoogendijk: hhoogendijk@rohamsterdam.nl  
Verzorging van bulkmailing aan patiënten met specifieke praktijkinformatie via MailChimp. Hiervoor heeft ’s Gravesandeplein een voorbeeldbrief beschikbaar gesteld.Evelien Vos / Huib Hoogendijk: patientenmailing@rohamsterdam.nl
Richtsnoer voor de POH en de huisarts voor het verlenen van chronische zorg op afstand.   Evelien Maarsen: emaarsen@rohamsterdam.nl; Melanie Uytendaal: muytendaal@rohamsterdam.nl; Karin ter Borg: kterborg@rohamsterdam.nl
Begeleiding in het kader van het OPEN-programma.Iris Smal: ismal@rohamsterdam.nl
Zoom-account per wijk op kosten van de ROHA.Aanvragen via de eigen wijkcoördinator.
Afspraken met InkoopXL over middelen om de huisartsenpraktijk ‘corona-proof’ te maken, waaronder ook spatschermen en bewegwijzering. De materialen die beschikbaar zijn worden in de bestelomgeving opgenomen.Lara Stojanovic: lstojanovic@rohamsterdam.nl
Prijsafspraken met Retomed over alle Microlife bloeddrukmeters: 25% korting voor zorgverlener én patiënt. Via de website van Retomed bestellen met kortingscode: ROHASecretariaat: info@rohamsterdam.nl